Skip to content

Kenover – sinu kvaliteetne puidupartner

Cnc,Operator,While,Programming,Machine

Ettevõttest

Kenover Puit OÜ on 100 % Eesti kapitalil põhinev pereettevõte, mis on aastast 1998. tegelenud liimpuidust toodete tootmise ja hulgimüügiga.

Oma tootevalikus keskendume peamiselt mööblidetailidele, lõuendiliistudele ning akna- ja ukseliistudele. Samuti leiab meie toodangust täispuidust postririputeid. Tegeleme palju ka eriprojektidega, kus on vaja kasutada puitdetaile või tooteid. Näiteks oleme valmistanud nii laevaehituses vajaminevaid puidust detaile aga ka helikindlaid seinu.

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele personaalset kogemust ja tippkvaliteediga toodet. Läheneme igale kliendile individuaalselt, kuulates ära tema soovid ja ideed andes ka omapoolseid soovitusi. Oleme tootmisel paindlikud ja kiired ja saame tehtud nii suuremad kui ka väiksemad tellimused ning erisoovid.

Kuna oleme liimpuiduga töötanud juba rohkem kui 25 aastat teame selle omadusi ja eeliseid hästi. Seetõttu oskame kliendile soovitada just õiget puitu ja tootedisaini tema eesmärkide saavutamiseks. Kliendi rahulolu ja pikaajalised ning personaalsed partnersuhted on need, mida väärustame eriti.

Soovite rohkem infot?

Võtke meiega ühendust ja vastame paari tööpäeva jooksul.